Zakázkové šití

Představte si cokoliv na světě, co by jste si chtěli obléct. Naprosto cokoliv od společenských šatů, triček, obleků až po skafandr pro kosmonauty. Už máte svoji představu v hlavě? Tak to nejtěžší máme za sebou. Ted je řada na nás, a to už bude hračka. Roky vzdělávání, praxí a zkušenostní nám umožnuje vám vytvořit naprosto, cokoliv co Vás napadne. Jak je to možné? Návrhy , konstrukce, dodavatelé látek, šití, vyšívání, pletení, práce s kůží.....to vše jsou pro nás dílčí kroky, které musí absolvovat každý kus exkluzivního obleční, co nám projde pod rukou. Je důležité říct, že ne každý v našem oboru absolvuje všechny tyto procesy, ale je pouze otázkou priorit, co komu vyhovuje. Naše procesy se zakládají na absolutní dokonalosti provedení práce. Nebýt všech těchto procesů, nemohli bychom Vám nikdy garantovat takový produkt, jakým je oblečení od HKP.

Co si představíte pod pojmem návrh? Nejspíš se bude jednat o Vaši představu nakreslenou na papíře. Víte však, že pro opravdové návrháře i samotný náčrt ideí, ma jasně danná pravidla? Jaká a Proč Vám rádi ukážeme a vysvětlíme osobně. Primárně jsou však tyto postupy vytvořené tak, aby mezi sebou mohly mluvit různé procesy stejným jazykem. Ono totiž z návrhu se odvíjí velká část konstrukcí a výběru látek, a když takový návrh není správně vytvořený, nikdy nemůžete ušít správně oblečení.

Co je konstrukce? Jednoduše řečeno je papír, podle kterého se stříhá látka. Už v konstrukci se určuje velikost a střih. A proto je velmi důležitá role konstruktéra. Velmi často je samotná profese kontruktérů nejduležitější, protože bez správné konstrukce krejčí nebo švadlena nikdy správně neušíjí dokonalý kus oblečení. V HKP je hlavní kosntruktér Hermine, v případě mnoho zakázek jí alternuje Irina.

Kde a od koho nakupujeme látky? Většinu našich dodavatelů známe osobně a díky tomu víme přesně odkud naše látky pochází. Vybíráme tak, že látky se kterými pracujeme pochází ve všech koutů světa. Nejvíce z Itálie a Arabských Emirátů. Pravidelně navštěvujeme světové výstavy, kde poznáváme nové dodavatelé, Nejvíce nás však baví objevování lokálních dodavatelů na trzích po celém světě. Látky pro kolekce jsou vyráběné přímo pro nás, a my vytváříme tak signifikantní potisk nebo vyšití, které je exkluzní pouze pro danou kolekci.

A jsme u šicího stroje ! Stejně tak jako u jiných řemesel, i krečovská tradice postupně vymírá a je velmi složité najít vysoce kvalifikováné švadleny. Vzhledem k tomu, že principy značky HKP jsou primárně založené na nejvyšší kvalitě šití, je právě i z důvodu absence dobrých švadlen naše produkce omezená pouze tím, co vytvoří Hermine. Aktivně hledáme švadleny po celém světě, a momentálně šicí tým čítá 3 švadleny, které pro vás vytváří nekompromisní oblečení. Bože to sou sračky co sem to napsal.

Konzultace

Líbí se Vám naše práce a chcete si nechat něco ušít? (Chtěli byste pochopit smysl našeho oblečení ?) Proč vlastně máte chtít nosit Hermine Khalaf Pogosyan? Smyslem našich konzultací je Vám vysvětlit, jak probíhájí procesy naší tvorby. Uvídíte hotové práce, materiály se kterými pracujeme, poznáte Hermine, a pochopíte proč je naše oblečení jedinečné v každém detailu. Není podmínkou, že vaše konzultace musí končit objednávkou. Mnohem víc nám záleží, aby jste odcházeli a věděli, na jaké elementy příště soustředit svoji pozornost. Oblečnení není jen o barvách

Pronájem šatů

Exkluzivně Vám nabízíme možnost vynést šaty z dílny Hermine, aniž byste si je museli kupovat. Plesy, svatby, konferecne, galavečery, koncerty a mnoho dalších akcí, na které musíte jít, a nechcete utrácet desítky tisíc za nadherné večerní róby? Jdete na akci, která má jasně dané téma? Nebo specifické zadání, že se Vám nevyplatí si na akci šaty kupovat? V HKP u vybraných modelů nabízíme možnost pronájmu. Na schůzce s Vámi probereme parametry akce, a přesně Vám vybereme model od Hermine, který splňuje všechny Vaše kritéria. Šaty si vyzvedáváte den před akcí, případně dřív dle domluvy. Po akci, nám šaty vracíte ve stavu jaký je. Neřešíte čistírnu, máme své partnerské- místo toho účtujeme poplatek za čistírnu 500 -1 000kč. Volitelně si navíc můžete zvolit pojištění šatů, což je 10% z prodejní ceny šatů pro případ, kdyby se s šaty něco stalo. POZOR ! Co se stane, když si náhodou příjdete půjčit šaty, a žádné nevyhovují? V tom případě, se může stát, že od nás dostanete možnost, že Vám šaty ušijeme na akci, a poté nám šaty zůstávají. Aby se tak stalo, záleží pouze na Hermine, která rozhodne, zda pro šaty bude další využití.

ANO ! Svět módy je závislý i od známých osobností a celebrit, které nosí modely z nejnovějších kolekcí. I my tuto možnost nabízíme. Oblékneme vás na Československý ples, Ples v Opeře, Filmový festival v Karlových Varech, Oscary i Grammy. ( totu větu bych tam rád měl proto, že to zas doladím z hlediska SEO, a klíčových slov aby pak kdokoliv kdo zadá šaty, půjčení a nějakou takovou událost , tak my vyskočíme...booooooom) Takovy seo optimalizace nemá nikdo. My však pohlížíme na významné osobnosti trochu jinak než každý. Dáváme možnost nosit naše modely především ,,pro nás,, významým lidem. Lidem, kteří odvádí svoji práci nejlépe jak umí, kteří přispívají k lepšímu světu, kteří dřou z lásky k tomu, co dělají nebo vytvářejí, bez ohledu na to, kdo si co myslí, nebo kolik za to dostanou peněz. Velice si vážíme sportovců, hereček, lékařek , ale i političek, které bojují za správnou věc. Není pro nás pravidlem, že oblékáme jen známé modelky. Vybíráme si lidi, kteří nosí HKP, stejně tak jako si lidé vybírají HKP. Nehledíme pouze na krásu. Vyhledáváme kvalitu, tvrdou prácí, která si zaslouží ocenit. Jste právě vy tím, koho bychom měli obléct? Víte o nějaké výjmečné ženě, která by měla nosit HKP ? Napište nám na mail@hermine.cz a domluvíme se.